Mes Jums atsiųsime komercinį pasiūlymą, jei reikės, susisieksime

Vėdinimas

Vėdinimo įrenginiai biurui, gyvenamosioms patalpoms, sandėliams. Įrenginiai padedantys susigrąžinti šilumą atgal į patalpas

Dėl kvapų, tabako dūmų, audinių džiūvimo, prižiūrimų paviršių, valymo priemonių ar pabuvus ilgiau uždaroje nevėdinamoje patalpoje susidaro "sunkus oras". Dėl to Mes jaučiame diskomfortą, nuovargį, gali pradėti skaudėti galva, prarandame koncentraciją.

Kontroliuojama vėdinimo sistema pašalina drėgmę, taip užkertant pelėsio susidarymą, taip pat palaiko nuolatinę oro kokybę. Vėdinimo sistemos filtras patikimai išvalo orą nuo įvairių nešvarumų. Kontroliuojama vėdinimo sistema užtikrina ir šilumos grąžinimą, ko nepadarysim atsidarę kambario langą patalpos pravėdinimui.

Be šilumos izoliacijos ir modernios šildymo įrangos vėdinimo sistema yra privaloma modernių, energiją taupančių namų dalis.


Mes siūlome šiuos vėdinimo įrenginius:

  • Renovent Excellent - rekuperatoriai pritaikyti privačių namų, butų ir biurų vėdinimui. Siūlome rinktis iš 3 skirtingo galingumo šio tipo rekuperatyorių. Rekuperatoriai Renovent Excellent sugrąžina iš panaudoto oro iki 95% šilumos;
  • Renovent Sky - vėdinimo įrenginys buto ar namo gyvenamosioms patalpoms. Vėdinimo įrenginys Renovent Advance sugrąžina iš panaudoto oro iki 95% šilumos.

MK KOLEKT ventiliacijos kanalai - natūralios ventiliacijos sistema

Natūralios ventiliacijos sistema - tai oro cirkuliacija, vykstanti dėl natūralios traukos, proporcingos oro temperatūros ir slėgio skirtumui patalpos viduje bei išorėje. Savo asortimente turime 1, 2, 3 bei 4 ventiliacijos angų blokelius, kuriuos nesunkiai sumontuosite kartu su MK KOLEKT dūmtraukio sistema ir taip sukursite vieningą pastato sistemą. Savo asortimente turime ir kamino blokus, su jau integruotomis 2 ventiliacijos angomis, išsirinkę tokius blokelius statydami kaminą iš karto statysite ir natūralios ventiliacijos šachtas. Natūralios ventiliacijos sistema pasižymi paprastumu montavime, tylumu bei efektyvumu.

  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sutinku