Mes Jums atsiųsime komercinį pasiūlymą, jei reikės, susisieksime

MK KOLEKT VENT natūrali ventiliacija

MK KOLEKT natūralios ventiliacijos sistema namams

Ventiliacijos trūkumas arba jos nebuvimas yra dažnas šiuolaikinės statybos reiškinys. Gyvenamųjų patalpų ventiliacija yra būtina, kad užtikrinti oro apykaitą patalpose. Oro apykaita būtina sveikam mikroklimatui patalpose sudaryti, užtikrinti šviežio oro tiekimą patalpoje būnantiems žmonėms.

Natūralus vėdinimas tikrai bus pakankamas gyvenamose patalpose, kur teisingai įrengti oro šalinimo kanalai. Natūralus vėdinimas yra labiausiai paplitęs vėdinimo būdas pasaulyje. Vėdinimo kanalai turi buti išvedami iš kiekvienos patalpos vertikaliai aukštyn, be horizontalių išsišakojimų. Natūraliame vėdinime orą judėti verčia temperatūrų skirtumas estantis tarp lauko ir vidaus, vėjas bei nemažai įtakos daro ir vėdinimo kanalo aukštis. Reiktų nepamiršti, jei nėra vėjo ir temperatūra vasaros metu yra vienoda ir lauke, ir viduje, oro judėjimo tikėtis neverta, todėl įsirengiant sistemą galima įsirengti ventiliatorius, kurie reikiamu metu sudarys reikalingą oro srautą.

Pirkti internetu!

Statydami namą ir norėdami įsirengti natūralios ventiliacijos sistemą, šią galite įrengti statydami kaminą su integruotomis ventiliacijos angomis arba pasirinkę atskirus 1, 2, 3, 4 skylių ventiliacinius blokus. Galite pasirinkti ir kombinuotą sistemą, tai yra statyti kaminą bei ventiliacinius blokelius šalia vienas kito, kadangi blokelių matmenys gali būti parenkami pagal pasirinktą variantą. Ventiliacinius MK KOLEKT VENT blokelius nesunkiai sumontuosite kartu su MK KOLEKT dūmtraukiu ir taip sukursite vieningą pastato sistemą.

MK KOLEKT VENT ventiliaciniai blokeliai pagaminti iš keramzitbetonio, tai suteikia ventiliacijos sistemai gerą garso izolaciją, lyginant su metalinėmis sistemomis, ir atsparumą ugniai. Patys blokeliai yra lengvi, tai leidžia lengvai ir greitai sumontuoti natūralios ventiliacijos sistemą. Kaip ir MK KOLEKT kamino blokai, taip ir MK KOLEKT VENT ventiliaciniai blokai yra 24 cm aukščio.

Mūsų asortimente rasite tokius kamino blokus su integruotomis ventiliacijos angomis:

Kamino blokas su 2 vent. angomis
Matmenys (cm) Masė (kg) Paletė (vnt.)
MK KOLEKT kamino sistemos keramzitbetoninis blokas su 2 ventiliacijos angomis 56x36x24 26 42

Mūsų asortimente rasite tokius ventiliacinius blokelius:

1-no kanalo ventiliacinis blokas
Dydis (cm) Masė (kg) Paletė (vnt.)
Vieno kanalo ventiliacijos blokas 25x25x24 9 90
2-jų kanalų ventiliacinis blokas
Dydis (cm) Masė (kg) Paletė (vnt.)
Dviejų kanalų ventiliacijos blokas 36x25x24 12,5 84
3-jų kanalų ventiliacinis blokas
Dydis (cm) Masė (kg) Paletė (vnt.)
Trijų kanalų ventiliacijos blokas 52x25x24 18 36
4-ių kanalų ventiliacinis blokas
Dydis (cm) Masė (kg) Paletė (vnt.)
Keturių kanalų ventiliacijos blokas 50x36x24 27 24

Ventiliacinės sistemos montavimo būdai

Montuodami natūralios ventiliacijos sistemą su mūsų siūlomais blokeliais, galite montuoti dalinę arba pilną ventiliacinės sistemos variantą. Montuojant dalinę sistemą aukštuose yra parenkamas reikalingas ventiliacijos angų kiekis, o ventiliacijos sistema išvedama iki pat viršaus, pradedant nuo atitinkamo aukšto. Toks sprendimo būdas pateiktas paveikslėlyje A. Įgyvendinant pilną sprendimą visi ventiliaciniai blokai montuojami nuo apačios iki pat viršaus, kaip pavaizduota paveikslėlyje B. Priklausomai nuo to, kur bus reikalingas ventiliacijos pajungimas, sistemoje yra paruošiama anga, pavyzdžiui gartraukio pajungimui.

Iliustracija A. Dalinis sprendimas
Natūrali ventiliacija - dalinis sprendimas
Iliustracija B. Pilnas sprendimas
Natūrali ventiliacija - pilnas sprendimas
  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sutinku