Mes Jums atsiųsime komercinį pasiūlymą, jei reikės, susisieksime

Grąžinimo sąlygos

Vartotojų įsigytų prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.

Pirkėjas turi teisę grąžinti prekę per 14 dienų nuo jos įsigijimo datos. Perkant prekes iš elektroninės parduotuvės, esančios kitoje Europos Sąjungos valstybėje, gali būti, kad Jums teks sumokėti prekės grąžinimo išlaidas ir ilgiau laukti, kol Jūsų pinigai bus grąžinti. Prekes grąžinate savo sąskaita, išskyrus atvejus, kai prekė yra nekokybiška.

Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas, grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta.

Pinigai už kokybiškos prekės pristatymą negrąžinami.

Pastaba: Jūs neturite teisės persigalvoti ir atšaukti užsakymą, jei internetu perkate prekes pagamintas pagal spec. užsakymą ar pritaikytus Jūsų asmeniniams poreikiams.

  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sutinku