Mes Jums atsiųsime komercinį pasiūlymą, jei reikės, susisieksime

Lemix - molio plokštė

Aprašymas

Lemix molio apdailos plokštė yra alternatyva gipso kartono plokštėms, puikiai tinkanti plačiam interjero darbų spektrui, tinka bet kokio tipo vidaus patalpoms, vidinių sienų bei lubų apdailai, pertvaroms. Lemix molio plokštės yra gaminamos iš molio bei medžio pluošto.

Lemix plokštė pasižymi:

 • Paprasta montuoti;
 • Geros garso izoliacinės savybės;
 • Geros mikroklimato savybės;
 • Praleidžia drėgmę, išvengiamas pelėsio atsiradimas;
 • Gerai išlaiko šilumą, o taip pat yra atspari aukštų temperatūrų poveikiui;
 • Apsauga nuo elektromagnetinio spinduliavimo;
 • Lengvai apdorojamas profiliuotas paviršius;
 • Tikslūs matmenys.

Techniniai parametrai

Plokštės dydis 62,5 x 125 cm
Plokštės storis 16 mm22 mm
Plokštės svoris 18 kg25 kg
Pakuotė 60 vnt. (46,9 m2)40 vnt. (31,2 m2)
Matmenų tikslumas Ilgis x Plotis < +/- 2 mm
Storis < +/- 1 mm
Tankis 1450 kg/m3
Šilumos laidumas λ (Lambda)= 0,59 W/mK
Temperatūros klasė Nedegus (A1)
Garų pralaidumo koeficientas μ = 5 / 10
Garso izoliacija 51 dB
Artikulas 17 000 001617 000 0022
Specifinė šiluminė varža 1 kJ/kg*K

Tvirtinimas

Sienoms

Atstumas tarp medinių ar metalinių atraminių konstrukcijų:

 • 62.50 cm, kai plokštės storis 22 mm;
 • 31.25 cm, kai plokštės storis 16 mm.

Tvirtinimui naudojami elementai:

 • Kai naudojami nerūdijančio plieno varžtai – 5 x 50 mm varžtai su poveržlėmis;
 • Kai naudojamos kabės – kabės plotis 26 mm, ilgis 45 – 65 mm.

Ne mažiau 12 tvirtinimo taškų, tarp kurių išlaikytas bent 2 cm tarpas.

Luboms ar šlaitiniams stogams

Atstumas tarp medinių ar metalinių atraminių konstrukcijų:

 • 31.25 cm, kai plokštės storis 16/22 mm.

Tvirtinimui naudojami elementai:

 • Naudojami nerūdijančio plieno varžtai 5 x 50 mm su poveržlėmis.

Ne mažiau 16 tvirtinimo taškų, tarp kurių išlaikytas bent 2 cm tarpas.

Apdirbimas

Lemix molio apdailos plokštė gali būti perpjaunama su siaurapjūkliu, diskiniu pjūklu ar rankiniu pjūklu. Patariame prie prietaiso prijungti dulkių siurblį bei naudoti apsauginius akinius bei respiratorių. Lemix molio apdailos plokštę galima perpjauti ir su paprastu statybiniu peiliuku, tokiu atveju reikia gerai įtvirtinti pjaunamą plokštę. Pjaunant peiliuku panaudojamas lygus įrankis pjūvio linijos tiesumui išlaikyti, atpjauta dalis plokštės nulaužiama.

Montavimas

Lemix molio apdailos plokštės montuojamos horizontaliai, pridedant vieną plokštę šalia kitos. Vertikalūs plokščių sujungimai tarp dviejų plokščių lygių turi išlaikyti atstumą, ne mažesnį nei 25 cm. Montuojant prie lubų ar stogo nuolydžio konstrukcijų, būtina naudoti varžtus su poveržlėmis. Dėl drėgmę praleidžiančių savybių, plokštės puikiai tinka ir vonios kambariui, pritvirtinant jas nerūdijančio plieno varžtais, tik reiktų nepamiršti, kad pati plokštė nėra atspari tiesioginiam vandens poveikiui, todėl plokštės negali būti naudojamos tose vietose, kur turi būti išklotos plytelės.

Pritvirtintų plokščių siūles reikia užglaistyti, tą padaryti galite iš karto, vos tik pritvirtinę Lemix molio apdailos plokštes. Rekomenduojame naudoti molio glaistą. Prieš glaistydami sudrėkinkite paviršių aplink siūles. Siūlėms glaistyti reikia naudoti 10 cm pločio stiklo audinio juostą (akių dydis 4 – 7 mm). Lemix plokščių siūlės glaistomos naudojant mentelę. Glaistoma mentele, judinant ją pirmyn bei atgal horizontaliąja kryptimi tam, kad glaistas pasiskirstytų tolygiai ir pilnai užpildytų tinklelį. Išdžiūvus glaistui su šlifuokliu užglaistytos siūlės apšlifuojamos, kad būtų užtikrintas sienos lygumas.

Sienos paruošimas

 • Norint pravesti instaliaciją per Lemix molio apdailos plokštę, plokštė tiesiog gręžiama įprasta gręžimo karūna, tokiu pat būdu, kaip ir per gipso kartono plokštes;
 • Norint uždažyti sienas, reikia pilnai padengti paruoštą bei išdžiuvusią sieną 2 – 3 mm storio glaistu. Prieš glaistant sieną, sudrėkinti paviršių. Užglaistyta ir išdžiuvusi siena uždažoma;
 • Nesunkūs daiktai pritvirtinami įprastais kaištiniais tvirtinimo elementais, sunkesni, tokie kaip radiatoriai, tvirtinami prie laikančiųjų konstrukcijų, o ne pakabinami tiesiog kaiščiais ant plokščių.
  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sutinku