Pirkinių krepšelis
x
Prekių krepšelis tuščias
Viso : 0,00 €
Mes Jums atsiųsime komercinį pasiūlymą, jei reikės, susisieksime

Kaip pirkti?

Apsipirkti internetinėje kaminai.com parduotuvėje taip pat paprasta, kaip ir įprastoje parduotuvėje, Jums tereikės atlikti kelis žingsnius:

 1. Išsirinkti prekes;
 2. Pateikti kontaktinę informaciją;
 3. Pasirinkti apmokėjimo bei atsiėmimo/pristatymo būdą;
 4. Susipažinti su taisyklėmis bei patvirtinti užsakymą.

Tarkime Jūs norite įsigyti 160 mm skersmens, 4,5 m aukščio trisluoksnę kaminų sistemą MK KOLEKT be ventiliacijos angų. Tokiu atveju Jums reiktų atlikti šiuos žingsnius:

 1. Išsirinkti prekes

  Prekių ieškokite prekių kataloge arba paieškos laukelyje įvedę prekės pavadinimą. Ieškodami MK KOLEKT kaminų sistemos pasirinkite e-Parduotuvė > Kategorijos > MK KOLEKT kaminai.

  Išsirinkę prekę pasirinkite iš pateiktų prekės variantų, jei tokių yra. Pasirinkite prekių kiekį bei įkelkite prekę į krepšelį, paspaudę mygtuką "Įdėti į krepšelį". Pasirinkto varianto kaina iš karto atvaizduojama laukelyje "Mūsų kaina". Jei kyla papildomų klausimų, galite užpildyti užklausos formą nuspaudę mygtuką "Pateikti užklausą" arba tiesiog paskambinę nurodytais telefonais, parašę el. laišką.

  Baigę pildyti krepšelį nuspauspkite "Rodyti krepšelį", jei norite atlikti užsakymą.


 2. Pateikti kontaktinę informaciją

  Tam, kad žinotumėm kam išrašyti sąskaitą, mums reikalinga informacija apie Pirkėją. Jei užsiregistruosite mūsų svetainėje, tai kitą kartą atlikdami pirkimą galėsite užpildyti šiuos laukelius automatiškai.

  Visų pirma užpildykite "Sąskaitos" informaciją. Tai padarysite nuspaudę "Pridėti/redaguoti mokėjimo informaciją". Užpildykite laukelius ir nuspauskite "Registruotis ir vykdyti užsakymą", jei norite sukurti naują paskyrą ir užsiregistruoti pas mus, arba "Pirkti kaip svečiui", jei paskyros sukurti nenorite.

  Jei sąskaitoje nurodytas adresas skirsis nuo pristatymo adreso, tada nuspauskite šalia esantį mygtuką "Pridėti/redaguoti pristatymo adresą". Užpildę laukelius nuspauskite "Išsaugoti".


 3. Pasirinkti apmokėjimo bei atsiėmimo/pristatymo būdą

  Peržiūrėkite krepšelio turinį, jei reikia atlikite pakeitimus. Toliau pasirinkite pristatymo būdą bei paspauskite išsaugoti. Tokiu pat būdu pasirinkite ir apmokėjimo būdą.


 4. Susipažinti su taisyklėmis bei patvirtinti užsakymą

  Jei turite papildomų pageidavimų, prašome juos pateikti laukelyje "Pastabos ir ypatingi prašymai". Susipažinkite su parduotuvės taisyklėm nuspausdami "Prašome perskaityti ir sutikti su paslaugų teikimo sąlygomis" bei pažymėkite, kad su taisyklėmis susipažinote bei sutinkate.

  Nuspauskite "Atsiskaityti dabar" ir dar kartelį peržiūrėkite užpildytus laukelius. Jei visa informacija užpildyta teisingai, spauskite "Patvirtinti užsakymą".


 5. Užsakymas bus išsiųstas, užsakymo patvirtinimą gausite el. paštu. Dėl pristatymo su Jumis susisieksime ir sutarsime dėl laiko. Jei dėl tam tikrų priežasčių atsiras būtinų pakeitimų, juos atliksime tik iš anksto juos suderinę su Jumis.

  Jei vis dar turite klausimų, kreipkitės į Mus ir mes pasistengsime Jums padėti.

  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sutinku